Bu 4 Altcoin, Usta Analistin Radarında: Hamlelerini Açıkladı!

Kripto para piyasası, soğuk ABD TÜFE verileri sonrası kuzeye ilerlemeye başladı. Bununla birlikte Fed’in faizleri sabit tutması ve şahin duruşu piyasanın dengesini bozdu. Böylece, lider kripto Bitcoin ve çoğu altcoin irtifa kaybetti. Bu karışık atmosferde geniş takipçi kitlesine sahip bir analist, radarındaki 4 altcoin için görünümünü güncelledi.

Altcoin Sherpa DOGE’de uzun vadeli yükselişte!

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasa farklı etkilerin altında ileri geri hareket etmeye devam ediyor. Bitcoin kısa bir zaman aralığında 70 bin dolara kadar çıktıktan sonra 67 bin dolara geriledi. Bu da piyasadaki belirsizliğin ve momentum eksikliğini bir kanıtı oldu. Bununla birlikte, analistler bazı tokenler için daha uzun vadede yükseliş pozisyonlarını koruyorlar. Altcoin Sherpa takma adlı analist, Dogecoin’de (DOGE) uzun vadeli yükselişte olduğunu söylüyor. Bu bağlamda analist, şu açıklamayı yapıyor:

DOGE: Kısa vadede birçok meme coin dalgalı görünüyor, ancak bunların yüksek zaman dilimi grafiklerinde hala oldukça iyi göründüğünü düşünüyorum. Bir sonraki dönem için daha fazla dalgalanma bekliyorum, burada yeni pozisyon almak için acele etmeyeceğim. Sabırlı olun. Bunların bu yılın ilerleyen dönemlerinde hala büyük rakamlar yapacağını düşünüyorum.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Grafiğine göre analist, DOGE’nin 2024’te daha sonra kırılmadan önce 0,12 dolarlık düşük sınır ve 0,17 dolarlık yüksek sınır ile bir aralık etrafında işlem yapabileceğini öne sürüyor. Bu arada DOGE, son 24 saatte %3’ten fazla artışla yazı sırasında 0,1441 dolardan işlem görüyordu.

JASMY oldukça güçlü bir görünüme sahip!”

Analist daha sonra, Nesnelerin İnterneti (IoT) projesi Jasmy’ye (JASMY) bakıyor. Altcoin Sherpa, JASMY’nin 0,0377 doları destek olarak tutması halinde daha fazla yukarı yönlü potansiyele sahip olduğunu öne sürüyor. Bu doğrultuda analist, “JASMY: Bu coini hiç satın almadım. Ancak hala oldukça güçlü bir görünüme sahip. Tuhaf.” diyor.

Kaynak Altcoin Sherpa

Bu arada JASMY yazı sırasında günlük bazda %1,3 düşüşle 0,03599 dolardan işlem görüyordu. Token, haftalık grafiğinde ise %6’nın üzerinde değer kaybetti.

ONDO, sıçramadan önce daha düşük seviyeleri test edecek!”

Analist, gerçek dünya varlıklarını (RWAs) tokenlaştırmaya odaklanan bir proje olan Ondo Finance’i (ONDO) de izliyor. Altcoin Sherpa, ONDO’nun yakın vadede daha düşük seviyeleri yeniden test edeceği konusunda uyarıyor. Bu doğrultuda analist, şunları söylüyor:

ONDO: Başka bir ayak için konsolide olması konusunda yanıldım, hazır değildim. Bunun bir sonraki sıçramadan önce muhtemelen 1,10 dolar seviyesine kadar işlem göreceğini düşünüyorum (ilk önce 1,19 dolarda küçük bir tane olmalı). RWA (gerçek dünya varlığı) perspektifinden bakıldığında hala yükselişte.

Kaynak: Altcoin Sherpa

Bu arada ONDO, son 24 saatte hafif bir düşüşle yazı sırasında 1,31 dolardan işlem görüyordu. Token haftalık grafiğinde ise %5,7 düşüş gördü.

Altcoin Sherpa: BNB’de daha düşük seviyelerden giriş umuyorum!

Analist, BNB Chain ekosistemi için yardımcı token olan BNB’yi (BNB) de radarına alıyor. Altcoin Sherpa, BNB’nin yükseliş trendine devam etmeden önce Fibonacci seviyelerine geri çekileceğini tahmin ediyor. Analistin aşağı yönlü temel fiyat hedefleri arasında 600 dolar yer alıyor. Bu bağlamda analist, “BNB: Yarısı içeride, daha düşük girişler almayı umuyorum.” diyor.

Kaynak: AltcoinSherpa

Bu arada BNB, son 24 saatte yaklaşık %3 düşüşle yazı sırasında 607 dolardan işlem görüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir